Aaron's Forest Animals Puzzle

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 01 Digitales Design GmbH
Yaban hayatını ve yaban hayvanları merak eden çocuğunuz için özel olarak hazırlanmış harika bir oyun.

Çocukların büyüdükleri zaman sosyal yönden gelişmiş olup olmayacakları aslında daha küçükken belli olmaktadır. Bu yaşlarda yaşıtları, aile üyeleri ve hayvanlar ile iyi ilişkiler kurabilen çocuklar büyüdükleri zaman inanlar ile de kaliteli ilişkiler kurabilirler anlamına gelmektedir. Çocuğunuzun bu konularda sıkıntı yaşamasını istemiyor ya da şu an sosyal konuda çocuğunuzu eksik görüyor ve bu eksikleri kapatmak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Çocuğunuza sosyal ilişkilerin yanında hayvan sevgisini de aşılayacak olan bu oyuna sahip olmak size ve çocuğunuza büyük katkı sağlayacaktır.

Gelelim oyunumuza, oyun içerisinde çocuğunuza içerisinde farklı farklı hayvanların bulunduğu bulmacalar verilecektir. Bu bulmacaları başarı ile çözen çocuğunuz hem hayvanları tanıyıp onlar ile iyi ilişkiler kuracak, gerçek hayatta konuşma ve iletişim kurma konusunda daha öz güvenli davranacak hem de çözdüğü bulmacalar sayesinde beyin gelişimini tamamlama konusunda da sıkıntı yaşamayacaktır. Çocuğunuz için son derece faydalı olacak olan bu oyuna sahip olmak size sadece bir tık uzaklığında.

Kaliteli görsel efektleri, gerçekçi ses özelliklerine sahip olan bu oyun ile çocuğunuz fazlaca eğlenecektir. Siz de bu harika oyuna sahip olmak istiyorsanız hemen indir butonuna basın ve oynamaya hemen başlayın. 

Aaron's Forest Animals Puzzle indir